Kategoria: Miasta


Meksyk

Miasto Meksyk - Mexico City

Miasto Meksyk to trzecia pod względem wielkości, zaraz po Tokio i Seulu, metropolia na świecie. Niezwykła mozaika kulturowa, liczne zabytki, zapierające dech w piersiach widoki i zielone zakamarki sprawiają, iż jest to jedna z najchętniej odwiedzanych miejscowości w kraju.


Paryż

Paryż - stolica Francji

W Europie znajduje się wiele pięknych , miasteczek i kurortów, w których ciekawie spędzić można czas wolny. Najbardziej popularne zabytki i atrakcje znajdują się w krajach zachodnich, a obleganym kierunkiem wyjazdów niewątpliwie jest Francja.


Amsterdam

Amsterdam - Holandia

Amsterdam to chyba najpiękniejsze miasto Holandii. Słusznie nazywane „Wenecją Północy”. Sieć kanałów tworzy swoistą” koronkę”, która pozwala szybko się przemieszczać, a dodatkowo stanowi jedną z największych atrakcji miasta. To idealne miejsce zarówno na krótki urlop, jak i dłuższe wczasy.


Londyn

Tower Bridge w Londynie

Wspaniałym miejscem na urlop w gronie znajomych lub rodziny będzie nowoczesna, pełna inspiracji stolica Anglii – Londyn. Parę dni to zdecydowanie za mało na zwiedzenie tego niesamowitego miejsca, dlatego od razu zdecydujmy się na dłuższy pobyt.


Budapeszt

Budapeszt - stolica Węgier

Budapeszt to wymarzone miejsce nie tylko na krótkie weekendowe wypady, ale i na dłuższy wakacyjny wypoczynek. Budapeszt to jedno z bardziej urokliwych miast Europy, prawdziwa mieszanka kultur.


© 2024: Wakacyjnie... | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress