Kategoria: Kraje


Dominikana

Dominikana - Karaiby

Republika Dominikany to coraz bardziej popularny kierunek zagranicznych wyjazdów wakacyjnych. Ten kraj położony na wyspie Haiti na Morzu Karaibskim zapewnia znakomite wakacje dzięki licznym piaszczystym plażom, krystalicznie czystej i ciepłej wodzie oraz wysokiej średniorocznej temperaturze przekraczającej 25 stopni Celsjusza.


Sri Lanka

Sri Lanka

Nęcą was nietypowe wakacje? Być może skusi was swoją niezwykłością Sri Lanka, czyli państwo w Azji Południowej, na wyspie Cejlon.


Malediwy

Malediwy

Malediwy to niezwykle popularne miejsce, rokrocznie odwiedzane przez wielką rzeszę turystów z całego świata. Tym, co przyciąga żądnych odpoczynku, są przede wszystkim lagunowe plaże, pokryte białym piaskiem i ocienione dużą ilością palm, czyli to, co dla wielu osób jest synonimem luksusowych, najlepszych wakacji.


Izrael

Izrael - Jeruzalem

Jeżeli pragniesz zetknąć się z żydowską kulturą i tradycją, pasjonuje Cię bogata historia kraju, który na przestrzeni dziejów był centrum zażartych konfliktów, wybierz się na wymarzony urlop do jednego z niezwykłych azjatyckich państw – Izraela. Tutaj zwiedzisz niezliczoną ilość zabytków sięgających jeszcze czasów Chrystusa.


© 2024: Wakacyjnie... | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress